Rekomendacijos jauniesiems

Didžiausia kiekvieno pokylio, taip pat ir vestuvių , puošmena yra skonis ir saikas.

Pokylio salę mes puošiame tik gyvomis gėlėmis, bei rankų darbo puošimo elementais. Pasistengsime papuošti salę saikingai, priderinti spalvas prie jūsų vestuvių stiliaus. Iš anksto paruošime vazas dovanotoms gėlėms pamerkti. Padovanotų gėlių nededame ant jau papuošto vaišių stalo, joms yra numatyta atskira vieta. Gėlių ant šventinio stalo nededame aukštų, kad svečiai galėtų matyti vieni kitus. Ties jaunaisiais įmerkiama jaunosios sutuoktuvių puokštė.

Jūsų patogumui galime pagaminti ir išdėlioti šventiškas stalo korteles su svečių vardais. Kai svečių daug, jie žymiai greičiau susiras vietą prie stalo.

Skiriame dėmesį ne tik maisto skoniui, bet taip pat jo puošimui ir pateikimui. Vakaro metu mes pasistengsime aptarnauti kiekvieną svečią ir patiekti maistą, kurį ne visi gali pasiekti.


Nuo ko prasideda vestuvės?

Jaunajai porai – nuo didelės meilės. Svečiams – nuo pakvietimų į vestuves… Smagus jausmas, kai iš vieno voko išlukšteni antrą ir jo viduje ieškai paslapties – kas iš tavo draugų ar artimųjų nusprendė sujungti savo gyvenimus ir tuo džiaugsmu nori pasidalinti su tavimi?

Galima daug ir ilgai kalbėti apie vestuvinių pakvietimų madas, originalų pateikimą ir kitus dalykus. Galite šį rūpestį patikėti mums. Mes pagaminsime unikalius kvietimus su vokais pagal jūsų pageidaujamą stilių ir skonį.

Dažniausiai jaunieji asmeniškai aplanko visus būsimus svečius arba randa būdų tiesiog jiems pranešti apie vestuves ir dalyvavimo detales. Jei galimybės kvietimus įteikti visiems svečiams asmeniškai nėra, tada bent svarbiausiems asmenims, garbingiausiems – būtina įteikti asmeniškai.

Kvietimo dizainas dažnai priklauso nuo vestuvių stiliaus ir pagaliau nuo jaunosios skonio, tai tarsi užuomina, kokiais drabužiais pasipuošti. Kartu su kvietimu svečias gauna ir visą jam reikiamą informaciją – kada, kur įvyks vestuvių ceremonija ir pobūvis. Dažnokai būsimi sutuoktiniai juose subtiliai užsimena ir apie pageidaujamas dovanas. Žinoma, siunčiant kvietimus, artimuosius reikėtų tik pakviesti į vestuves. Kvietime nederėtų rašyti ne tik kokios dovanos norite, bet ir kaip nors kitaip užsiminti apie dovanas, pvz., paminėti, kurioje parduotuvėje yra jūsų dovanų sąrašas.

Vestuviniai kvietimai – tai tarsi būsimų vestuvių atspindys. Gavęs kvietimą, svečias susidaro nuomonę apie vestuves, į kurias yra kviečiamas. Kokios jos – prabangios, vidutinės ar kuklios bus. Jei pradėsime ruoštis vestuvėms nuo kvietimų, tai ir vestuvės bus puikios.

Jūs neprivalote kviestis žmonių vien dėl to, kad patys dalyvavote jų vestuvėse. Į pokylį atvyksta tik tiek žmonių, kiek nurodyta kvietime. Nedera vestis nekviestų giminių ar draugų. Vaikus galima vestis tik tada, jeigu ir jie yra kviečiami.

Jeigu svečias ilgai neatsako į kvietimą, paskambinkite. Galimas daiktas, jis paprasčiausiai negavo laiško.


Kaip elgtis prie stalo.

Jei svečiai jau sėdi prie stalo, pavėlavusiam svečiui, nors ir labai garbingam, daug dėmesio neskiriama. Prie stalo pavėlavimo priežastys neaiškinamos. Pavėlavęs svečias su kitais pasisveikina tik galvos linktelėjimu, o ne eina aplink stalą, tiesdamas ranką kiekvienam vyrui.

Vyras didžiausią dėmesį turi rodyti iš dešinės sėdinčiai moteriai, nesvarbu, ar jis jai pristatytas, ar ne. Vyrams leidžiama atsisagstyti švarką, tačiau kiekvieną kartą atsistojus jį reikia užsisagstyti arba rankos judesiu bent imituoti jo užsagstymą.

Servetėlė dedama ant kelių, o ne po kaklu. Pavalgius lūpos šluostomos lengvai prispaudžiant servetėle, o ne smarkiai ja trinant. Panaudota servetėlė kelis kartus perlenkiama ir padedama ant lėkštės. Jei reikia padavėja mielai pakeis jums lėkštutę su įrankiais ar duos naują servetėlę. Jei kartais nuo stalo nukrito ir sudužo stiklinė, neišsigąskite ir nepulkite rinkti šukių, geriau ramiai pakvieskite darbuotoją, duosime servetėlę nusišluostyti jei apsipylėte ir greitai išvalysime dūžius, kad toliau galėtumėte linksmintis, o šukės neša laimę.

Suvalgius šaltuosius ar karštuosius patiekalus, šakutė ir peilis padedami ant lėkštės vienas greta kito kotais. Jei nukrinta šakutė ar peilis, neieškokite jų lendant po stalu, patarnautojų paprašykite kito įrankio.

Jei kuo nors apipylėte stalo kaimyną, atsiprašykite jo, bet nepulkite apipiltojo šluostyti. Kai reikalinga pagalba, paprašykite mūsų personalo.